دیدار ایران – مراکش در هاله‌ای از ابهام

قرار است دیدار دوستانه ایران – مراکش ۱۷ دی در استادیوم اختصاصی تیم العین برگزار شود اما همچنان برگزاری این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم‌های ملی ایران و مراکش طبق اعلام برنامه از سوی فیفا و البته طبق هماهنگی‌های قبلی قرار است جمعه آینده هفدهم دی ماه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه العین کشور امارات به مصاف هم بروند.

این در حالی است که روز گذشته یکی از روزنامه‌های مراکشی از لغو قطعی این دیدار خبر داد این در حالی است که هنوز به صورت قطعی این مسابقه لغو نشده هرچند که کارشکنی‌های اماراتی‌ها ادامه داشته و شاید همین موضوع موجب عدم برگزاری این رقابت تدارکاتی شود.

امارات در راستای کارشکنی برای میزبانی از تیم‌های ایرانی اجازه برگزاری این دیدار در حضور تماشاگران را صادر نکرده و همین موضوع شاید در نهایت باعث لغو دیدار ایران و مراکش شود.

اما یکی از مدیران تیم ملی در واکنش به این خبر گفت: «من هم این خبر را خوانده ام اما اصلا مورد تایید نیست. قرار به برگزاری این بازی در تاریخ یاد شده است. ضمن اینکه شورای برون مرزی مخالفتی با سفر تیم ملی به امارات نداشته و تیم ملی بر اساس برنامه از پیش تدوین شده در باشگاه ایرانیان دبی اردو می زند. این اردو از سیزدهم دی آغاز می شود و تا ۱۹ ادامه خواهد داشت.»