شوک عجیب به یوونتوس وارد می‌شود

به گزارش ايران خبر، نشریه گاتزتا دلو اسپورت امروز در گزارشی که روی جلدش نیز به آن اشاره کرده، نوشته است که احتمال دارد ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل جاری از یوونتوس جدا شود و جای خود را به یکی از سرمربیانی بدهد که در حال حاضر در سری آ فعالیت دارند.

گاتزتا ادعا می‌کند که برخی عوامل سبب بروز تنش در روابط میان قهرمان سری آ و سرمربی فعلی‌اش که سومین فصل حضور خود را در تورین تجربه می‌کند، شده است که از جمله آنها ابراز خشم افراط گونه آلگری از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر میلان در سوپرجام ایتالیا بوده است، همان دیداری که در دوحه برگزار شد و یوونتوس در ضربات پنالتی‌‌ شکست خورد.

پس از آن بازی فیلمی از آلگری منتشر شد که او را در حال مشاجره شدید با مدیران باشگاه نشان می‌داد و برخی از نشریات ایتالیایی ادعا کردند که سرمربی پیشین میلان به کارفرمایان خود گفته است که قصد دارد به شاگردانش به خاطر بازی ضعیف‌شان درسی درست و حسابی بدهد.

اکنون گاتزتا دلواسپورت نوشته است که ابراز عصبانیت آلگری باعث بروز اختلافاتی میان او و تعدادی از اعضای تیمش شده است که این موضوع از یک طرف و انتشار شایعاتی در مورد تمایل آرسنالی‌ها به استخدام سرمربی ۴۹ ساله یوونتوس در طرف دیگر، ممکن است او را از جمع راه‌راه‌پوشان تورین خارج کند.

گاتزتا دلواسپورت در همین حال نوشته است که اگر آلگری در پایان فصل از یوونتوس جدا شود، چند گزینه برای جانشینی او وجود دارد که مهم‌ترین آنها پائولو سوسا، سرمربی فیورنتیناست و بعد از او نیز گزینه‌های دیگری مانند اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو و لئوناردو یاردیم، ‌سرمربی موناکو وجود دارند.

آلگری در دو فصل نخست حضورش در یوونتوس، دو دوگانه قهرمان متوالی در سری آ و جام حذفی ایتالیا کسب کرد و سال گذشته نیز بانوی پیر را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند

شوک عجیب به یوونتوس وارد می‌شود